Na svadobnú párty budete spomínať celý život. A preto je výber DJ-a, kapely, alebo ľudovej hudby veľmi dôležitý a neoplatí sa ho podceniť... ( pre veľký dopyt odporúčam nečakať na poslednú chviľu a zarezervovať si svoj termín niekoľko mesiacov príp. aj rok dopredu).

Každý mladomanželský pár má vlastnú predstavu o svojom najkrajšom dni, preto uprednostňujem osobné stretnutie, kde sa dohodneme na hudobnom scenári svadobnej párty… v prípade potreby poradím, alebo odporučím aj iné služby.

Ponúkam:
- ozvučenie svadobného obradu
- ozvučenie svadobnej párty príležitostné moderovanie aj v anglickom/nemeckom jazyku moderovanie (svadobné hry, svadobná tombola…)
- svetelné efekty, LED efekty
- dymostroj
- bezdrôtové mikrofóny
- bohatý archív originálnych nahrávok (prevažne maxi-cd) “od ľudoviek po súčasnosť”

a v neposlednom rade 20 rokov skúseností :-)

Používam kvalitné zariadenia značiek HK audio, FBT, PIONEER, ADJ ...

Klasická svadobná párty

Klasická svadba je mixom najväčších hitov z nahrávok zo všetkých žánrov. Pozostáva z ľudoviek, pop/rock/disco skladieb zo 70 – 80 – 90 rokov, latina, rock’n'rollu, česko-slovenských skladieb, megahitov súčasnosti a ďalších.

Alternatívne hudobne ladené svadobné párty

V prípade, že Vás unavujú “mašinky” a “dlouhé noci”, chcete originalitu a máte radi klubovú hudbu… máte si možnosť zarezervovať aj “inú” ako klasicky hudobne ladenú svadobnú párty :)

a to najdôležitejšie … hudobne oddávame po celom Slovensku! :-)